ROZTOMILÉ MALÉ LHÁŘKY V LK?

7. dubna 2017 v 13:59 | Christine |  KNIŽNÍ TIPY
Zdravím Vás u dalšího článku, který je bohužel po delší době. Dnešní článek je zaměřený spíše pro milovniky Pretty Little Liars a knížek kolem tohoto seriálu. Jdeme na to! :)Já osobně Lhářky mám v oblibě a kolikrát jsem si říkala, že bych si moc ráda knižní předlohu přečetla. Ovšem, nechtěla jsem dávat za jednu knihu 200 korun, když bych si musela koupit všech šestnáct dílů. Vím, že se dají knihy zapůjčit v knihovně, jsem ale ten typ, který knihy raději vlastní, než aby čekal na pořadníku.

Při návštěvě Levných knih jsem byla unešená, neboť mezi novinkami na mě koukalo několik dílů Roztomilých malých lhářek. Byla jsem překvapená, že tyto knihy byly k nalezení právě zde.Těšila jsem se, jak si všechny pořídím a odnesu domů. Přiznám se ale, knihy jsem si domů neodnesla. Ať jsem hledala jak jsem hledala, první díl k nalezení nebyl. Nemělo pro mně cenu kupovat knihy bez prvního, startujícího dílu. Došlo mi tedy, že knihy jsou spíše pro ty, kteří už doma první díl mají a pokud chtějí doplnit svou sbírku, za krásných 79 korun se jim to pořadí.


Abych byla upřímná, dělalo mi problém si srovnat knihy podle dílů. Proto jsem se rozhodla Vám to tu sepsat a seřadit podle série. Snad to bude pro Vás přehlednější, pokud se chystáte tyto knihy zakoupit.

PRVNÍ SÉRIE

1. Roztomilé malé lhářky
2. Nevinné ×
3. Dokonalé ×
4. Neuvěřitelné ×

DRUHÁ SÉRIE

5. Hříšné
6. Vražedné ×
7. Bezcitné ×
8. Hledané ×

TŘETÍ SÉRIE

9. Zmatené ×
10. Kruté ×
11. Úžasné ×
12. Napálené ×

ČTVRTÁ SÉRIE

13. Poblázněné ×
14. Smrtelné ×
15. Ohrožené ×
16. Nemilosrdné

× Knihu seženete v knihkupectví LEVNÉ KNIHYDoufám, že jsem Vám alespoň trošku pomohla.
Děkuji za přečtění článku, případné okomentování.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama